Math for Moms

$0.64: Six ounce jar Gerber peach baby food
$1.00: Eight year old's fee for spooning it in while I get some vacuuming done

Comments

Mother Goose said…
Yep, no matter how you look at it, you lose :)

Popular posts from this blog

Gu Marathon Sampler Review

Party Plan